Музей непотрібних речей (Музей вторсировини)

Людство протягом всієї історії існування залишало слід свого перебування у вигляді різних відходів. Сьогодні сміття для археологів – це можливість прочитати життєвий уклад людей, що жили тисячі років тому, це цінність. Подібні артефакти асоціюються з єгипетськими пірамідами або культурою народу Майа. У Києві, в серці України можна знайти місце, де представлені не менш цінні речі для історії і культури нашої країни, ніж піраміди для Егіпта.Ето місце – завод з переробки вторсировини «Київміськвторресурси». На його території розташований музей, в якому зібрані цікаві і безцінні речі, які люди хотіли просто викинути. Вони представляють різні епохи і захоплення наших співгромадян. Тут можна побачити бюсти вождя пролетаріату і червоні прапори, Бабин магнітофони, радіоприймачі, телевізори, які родом з 40-50-х років минулого століття, фотоапарати вітчизняного і зарубіжного виробництва і навіть прядки та інші предмети побуту наших предків.

Кожен з цих експонатів зберігає в собі історію своїх власників. Кожна річ потрапила сюди не випадково. Багато жителів столиці приносили старі речі, предмети побуту, просто тому що вони старіли морально, ламалися, а викинути їх було шкода. Якісь експонати потрапляли випадково в машинах з металобрухтом або іншими відходами. Всім їм знайшлося місце в двох експозиціях, які виставлені на території заводу.

Одна експозиція розмістилася в невеликому приміщенні. Тут можна побачити предмети побуту і невеликі експонати. Під відкритим небом розміщені не менш цікаві експонати. Відлуння двох воєн двадцятого століття знайшли місце тут. Вони нагадують про ті події і сьогодні.

Сучасні жінки звикли до електричних плойкам, термобігуді і іншим предметам, а ніж укладали і стригли волосся наші прабабусі? Якщо цікаво, приходьте в музей вторсировини і подивіться на чарівну скриньку з антикварними предметами, які допомагали створювати вишукані образи красуням початку двадцятого століття. Історія побутової техніки представлена ​​- прядки і іншими предметами побуту солідного віку, а так само одним з перших пилососів німецького виробництва.

Київ – це багатогранний місто. Тут історія живе поруч з сучасністю. А якщо Ви хочете доторкнутися до історії України, ми запрошуємо Вас до музею вторсировини. Це буде цікава подорож для дорослих і дітей!