Прийом алюмінієвих банок

Упаковка продуктів харчування і напоїв сьогодні дуже різноманітна. Ми купуємо пластикові, скляні пляшки та алюмінієві банки з улюбленими напоями, засоби по догляду за шкірою і волоссям в алюмінієвих балончиках. Коли рідина в них закінчується, ми їх викидаємо і не замислюємося, що така дія може призвести до плачевних наслідків.

Алюміній харчової: чому необхідно утилізувати і переробляти

Просто викинути таку упаковку або тару не можна. Алюміній гниє до ста років і отруює грунт. Для того щоб зберегти чистоту необхідно здати алюмінієві банки в пункт прийому і ось чому. Цей метал не гниє, він вступає в хімічну реакцію з повітрям і водою. При цьому на поверхні банки утворюється плівка з оксиду алюмінію, що ускладнює подальше розкладання. Саме тому алюмінієва тара може лежати в землі або воді до ста років. Метал втрачає форму, з нього сповзає фарба, але він не піддається гниттю.

Для того щоб очистити міста від подібного сміття потрібно його просто зібрати і здати на переробку. Такий підхід дозволяє зберегти природні ресурси, які повинні витрачатися на виробництво нової тари. Зберегти ландшафт, корисні копалини, фауну і флору, знизити споживання енергії – це і є захист навколишнього середовища. І це необхідно робити вже сьогодні.

Ще одним привабливим аспектом збору вторсировини з алюмінію є можливість отримання грошової вигоди. Київміськвторресурси пропонує здати алюмінієві банки в пунктах прийому вторсировини. Якщо ж у Вас є велика партія алюмінієвих банок або брухту, то Ви можете зв’язатися з нами і замовити вивіз. Приймання алюмінієвих банок здійснюється в будь-якій кількості. Це дає можливість подбати про екологічну ситуацію в Києві кожному його жителю.

Алюмінієва банка: витрати ресурсів і вплив на екологію

На полицях магазинів стоять красиві і яскраві упаковки з напоями. Ми не замислюємося, як вони виробляються, що для цього необхідно, як цей процес впливає на наше життя і життя нашої планети?

Для того щоб зробити одну банку необхідна руда бокситів, які при переробці залишають велику кількість токсичних речовин. У вигляді відходів алюмінієва тара займає невелику частину, але викиди в процесі виробництва цього виду упаковки дуже впливають на атмосферу і стан навколишнього середовища в цілому. Ці викиди відносяться до використання енергії. Тобто виробництво банок є одним з факторів, що входять в термін «глобальне потепління». Для того щоб знизити викиди ми пропонуємо здати алюмінієві банки на переплавку. Отриманий матеріал буде використаний для виробництва нової тари. Даний процес менш енерговитратний, а значить менш шкідливий для людства і нашої планети.