Прийом макулатури

ТОВ «Київміськвторресурси» пропонує комплексне обслуговування з вивезення Макулатури таких марок:

 • МН-5 – Макулатура газетна, книжково-журнальна та інших видів виготовлена ​​з білого паперу;
 • МН-6 – Макулатура картонна всіх видів;
 • МН-9 – Паперові гільзи, шпулі, втулки.

 

Вивіз відходів здійснюється автотранспортом підприємства у зручний для Вас час, включаючи вихідні та святкові дні. Ми гарантуємо своєчасне обслуговування і оплату.

 

Умови прийому:

 • Відходи паперу повинні бути відсортовані;
 • Папір має бути очищена від файлів і іншого непаперового сміття;
 • Повинна бути чистою і сухою;
 • Пов’язана в зручні для перенесення пачки;
 • При вивезенні нашою машиною вага сировини повинен бути не менше 400 кілограм.

 

Як збільшити ціну:

 • Обсяг – чим більше паперу, тим вище ціна;
 • Доставка – привезіть макулатуру своїм транспортом отримаєте вищу ціну; Відсортуйте папір по маркам.

 

Ми можемо спростити вам збір макулатури:

 • Встановивши смітники для паперових відходів у Вашому офісі;
 • Встановивши сітки;
 • Встановивши контейнери для макулатури.

Прийом макулатури для подальшої її утилізації на вигідних умовах

На сьогоднішній день екологічна ситуація у великих містах України не радує. Велика кількість відходів вивозиться на звалища і там лежить багато років тоді, як у всьому світі вже давно функціонують заводи з сортування і переробки. В останні роки в нашій країні люди все частіше стали замислюватися про те, як правильно викинути сміття і який вплив воно матиме на навколишнє середовище, що ми залишимо нашим нащадкам. Саме тому компанія «Київміськвторресурси» пропонує вигідно здати макулатуру на переробку і зберегти цілісність природи.

Макулатура: що до неї відноситься

У Вас вдома завалялися старі книги і журнали, а може бути, Ви хочете позбутися від непотрібної тари з картону? Тоді Вам необхідно знайти один з наших пунктів прийому і здати макулатуру.

Всі ми давно звикли до даного терміну і прекрасно пам’ятаємо зі шкільних років, що це таке. Але все ж нагадаємо, що ми здійснюємо прийом макулатури в будь-яких кількостях. В першу чергу компанія «Київміськвторресурси» прийме старі книги, журнали, пакувальний або гофрований картон, папір, газети, а також архівні документи. Всі ці позиції можна здати за вигідною ціною, а не зберігати вдома або в офісі.

Прийом макулатури, ціна питання і вигоди

Зацікавившись послугою, багато хто хоче дізнатися вартість, за якою вони можуть здати непотрібні папери. ТОВ «Київміськвторресурси» здійснює прийом макулатури, ціна якої приверне увагу навіть тих, хто раніше скептично ставився до подібних послуг. Ми пропонуємо здати різні види паперової продукції за різними цінами. Вартість картону і його похідних вище інших позицій. Так як він має більшу вагу і щільність. Папір, газети і журнали мають іншу вартість. Ціна макулатури за кілограм різна. Все залежить від якості і кількості відходів.

До всього іншого вигоди полягають в тому, що якщо Ви хочете здати велику кількість відходів, то ми заберемо їх у Вас. Ми здійснюємо вивіз макулатури, як у юридичних, так і у фізичних осіб. Для транспортування відходів ми використовуємо власний автотранспорт – це закриті автомобілі з обладнаним кузовом, а так само автомобілі невеликих габаритів. Таким чином, здати макулатуру – це означає зберегти до десяти дерев, які в свою чергу зроблять кисень для тридцяти осіб. Здавши тонну паперових відходів, Ви допоможете заощадити до 1000 кВт і до 200 кубометрів води. Якщо Ви хочете передати дітям і онукам красиву країну з багатою природою, то віддайте відходи на переробку вже сьогодні!