Прийом ПЕТФ пляшок

Сучасний світ заохочує роздільний збір сміття. Це необхідно для подальшої його відправки на переробку і виробництво нових товарів. Такий підхід дозволяє в першу чергу зберегти природні ресурси, надра планети, повітря і воду, грунт чистими. А найголовніше знизити викиди, які впливають на збільшення озонових дір і глобальне потепління. Роздільний збір сміття передбачає можливість збирати і здавати ПЕТФ пляшки.

ПЕТ пляшки – пластик, який отруює

Даний вид відходів можна побачити всюди в парках, на дитячих майданчиках, в лісі і біля водойм. Навіть якщо пляшки та пластикові пакунки викинути в сміттєвий бак, то і в цьому випадку ми від них не звільнимося. Адже все це буде лежати роками на звалищі і розкладатися, отруюючи ґрунт і повітря. Саме тому необхідно викидати пластикову тару в спеціальні баки. Вона після цього потрапить на завод по переробці, а потім повернеться в магазини у вигляді нових пляшок і упаковок. Переробка ПЕТ пляшок – це трудомісткий і багатоетапний процес, але він може допомогти зберегти ресурси і природу нашої країни.

Чим же небезпечний пластик для навколишнього середовища? Для початку слід сказати, що пластик і продукція з нього практично не розкладається. Вона залишається в землі і в воді багато десятиліть. Такі відходи можуть травмувати тварин і птахів. Вони, приймаючи їх за їжу, поглинають, а потім вмирають від отруєння. Так само дані відходи не приносять користь людям. Вони виділяють хімічні речовини в грунт і воду.

Утилізація, до недавнього часу, здійснювалася шляхом спалювання, але даний спосіб завдає ще більшої шкоди екології. Тому було прийнято рішення утилізувати ПЕТ пляшки шляхом переплавки і виробництва з них труб і інших товарів, які так само необхідні суспільству.

Прийом ПЕТ пляшок і їх утилізація

Сучасні європейські вчені проводять дослідження і вже запропонували виробляти пакувальну тару з біорозчинного пластика. А компанії зі світовим ім’ям збирають пластик для виробництва автозапчастин. Україна не стала винятком і сьогодні в нашій країні працюють кілька підприємств по переробці пластикових відходів.

ТОВ Київміськвторресурси проводить прийом ПЕТ пляшок і їх подальшу обробку для відправки на виробництво. Ви можете здати ПЕТ пляшки, як в пунктах прийому відходів, так і зв’язавшись з нашими менеджерами. Підприємство здійснює збір великих партій відходів власним транспортом.