Прийом склобою

ТОВ Київміськвторресурси приймає склобій таких марок:

  • безбарвний
  • змішаний
  • листовий

Умови прийому:

  • Склобій повинен бути чистий;
  • Засміченість склобою не більше 5%;

Ми можемо спростити Вам збір склобою:

  • Встановивши баки для битого скла (дзвіночки);
  • Поставивши контейнери для склобою;

Склобій – можливість очистити Київ від сміття

Екологічна ситуація в столиці України обіцяє бажати кращого про це говорять висновки фахівців. Постійно збільшується кількість жителів столиці є причиною для збільшення кількості відходів, в тому числі і скляних. Сучасні технології дозволяють не тільки збирати цілі пляшки і відправляти їх на вторинне використання, а й переробляти склобій.

Склобій і скляна тара: ефективність збору та переробки

Природа нашого міста, та й планети в цілому не терпить зайвого. Тому все, що потрапляє в землю або воду починає розкладатися. Скло не схильне до гниття, але в той же час воно не завдає шкоди природі. Проте, збір і переробка склобою може не тільки поліпшити чистоту нашого міста, а й знизити витрати грошових коштів і ресурсів на виробництво нової продукції або тари.

На сьогоднішній день відомо, що переробка 1 тонни скляної тари дозволяє заощадити більше 1 тонни природного сировини (піску, соди і вапняку). Так само збір і подальша утилізація подібного роду відходів дозволяє заощадити енергію достатню для приготування п’яти чашок чаю. Таким чином, покупка склобою для подальшої переробки дозволяє зберегти природу і земні надра, ландшафт і цілісність родючого шару грунту, фауну і флору тих місць, де могла б проводитися видобуток необхідних для виробничого процесу елементів.

Сам процес переробки розбитою скляної тари включає кілька етапів:

  • Спочатку проводиться сортування пляшок і інших виробів;
  • Потім отримана маса подрібнюється,
  • Далі видаляються всі забруднення і домішки, а так само металеві деталі. Для видалення металевих кришок або дроту застосовується магніт.

На наступному етапі може так само проводиться сортування за допомогою автоматичної системи. Устаткування визначає колір і розмір осколків і сортує на різні конвеєри. Прозоре скло має найбільшу цінність, так як вимагає менше витрат на його переробку. Після сортування скло змішується з сировиною і відправляється на переплавку і змішування. Вся маса нагрівається в печі і перетворюється в однорідний рідкий матеріал. І в кінці відливаються нові пляшки або інші вироби. Таким чином, переробка битого скла для подальшого виробництва нових виробів і тари є більш економічно вигідним напрямком, ніж видобуток і переробка екологічних ресурсів і надр нашої країни.

Куплю склобій для переробки або приймання склобою в Києві

Таку фразу можна часто побачити в приватних оголошеннях, але найкраще мати справу зі справжніми професіоналами. Компанія Київміськвторресурси пропонує здати склобій для подальшої його переробки і відправки на виробництво і таким чином зберегти красу нашої природи, щоб було чим пишатися перед нащадками. Прийом склобою здійснюється нашими менеджерами або ж на території підприємства. До нас Ви так само можете звернутися, якщо у Вас є склобій великим оптом.